BİZİ TAKİP EDİN :    
GPN Glutamine Glutarenewal 400 Gr (Aromasız)
          
          
 
 
Adet :
Seçenekler :
169,00 TL
Son kullanma tarihi
31.10.2022
Havale İle
160,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn Glutamine Glutarenewal 400 Gr (Aromasız) Özellikleri

Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Sağlıklı Yaşam
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Sonrası - Uyumadan Önce
 

Gpn Glutamine Glutarenewal 400 Gr (Aromasız) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek ürünü antrenmandan sonra ve uyumadan önce alınız.
Orta Seviye
 
1 ölçek ürünü antrenmandan sonra ve uyumadan önce alınız.
İleri Seviye
 
1 ölçek ürünü antrenmandan sonra ve uyumadan önce alınız.
 

Gpn Glutamine Glutarenewal 400 Gr (Aromasız) İçeriği

 

Gpn Glutamine Glutarenewal 400 Gr (Aromasız) Açıklama

GPN GLUTARENEWAL
 
GPN GlutaRenewal kas onarım ve hücre yenilenme yeteneği ile daha dinç bir bağışıklık ve daha sağlıklı bir kas kütlesine sahip olmak için öncelikli tercihiniz olacak. 400 g 80 servis olan toz formda bir üründür. Her servisinde 5 gr saf glutamin içermektedir. 
 
5 GR GLUTAMİN
 
L-Glutamin kanda ve kas hücrelerinde bulunur. Şartlı esansiyel bir aminoasit olarak sınıflandırılır, bu vücudunuzun normal şartlarda metabolik ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar glutamin ürettiği anlamına gelir. Fakat yoğun egzersiz sırasında glutamin seviyeleri azalmaktadır, bu sebeple ek glutamin takviyesine ihtiyaç vardır.
 
Ana kullanım sebebi onarım/yenilenme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Kas onarımı ve glikojen takviyesi ile kas ağrısını azaltır. Glutamin proteinleri sentezlemek için kaslarınıza %35 azot sağlar ve protein sentezini teşvik eder. Kasta bulunan yüksek azot oranı kas yıkımını engeller ve daha fazla kas tutar.
 
L-Glutamin kas hücrelerine su ve tuz çekmektedir. Hidratlı bir kas demek sağlıklı bir kas demektir. Kas hücreleri büyüdüğünde ve şiştiğinde protein sentezi daha hızlı gerçekleşir, glutamin protein sentezinin yanı sıra hücre hacminde de artışı uyarmaktadır.
 
Glutamin, bağışıklık ve gastrointestinal sistem desteği, insülin sekresyonu, nörolojik aktivite ve kas proteini sentezi desteği dahil olmak üzere çeşitli işlevlere sahiptir.Anabolik sistemin yanı sıra immün sistemi de uyarıcı etkilere sahiptir, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. Aşırı şişkinliği giderir. Bir yağ yakıcı değildir fakat glutamin aşırı yemenizi önler yüksek glisemik indeksli  karbonhidrat  isteklerinizi azaltıp açlığınızı bastırarak ve vücudunuza daha fazla enerji vererek kilo vermenize yardımcı olur.
 
Ayrıca BCAA veya protein takviyesi kullanıyorsanız, lösinin kas-protein sentezi üzerindeki faydalarını ilerletmek için ekstra glutamin eklemeniz faydalı olacaktır.
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Great Power Nutrition © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.