BİZİ TAKİP EDİN :    
GPN Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata)
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
339,00 TL
Son kullanma tarihi
31.10.2022
Havale İle
322,05 TL
Stokta
Var
 

Gpn Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata) Özellikleri

Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Çikolata - Çikolata-Kurabiye
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Yukarı Kilo Kontrolü
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Gpn Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Orta Seviye
 
İleri Seviye
 
 

Gpn Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata) İçeriği

 

Gpn Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata) Açıklama

GPN Mass Gainer Juice Mass 4500 Gr (Kurabiye - Çikolata)
 
Kütle artırmaya çalışıyor ve kilonuz artış göstermiyorsa yediğiniz öğünler yeterli gelmiyor ve gün içinde aldığınız kaloriden fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kilo artışı için çok yemek doğru bir kanı değildir. Örneğin bir kızarmış tavuk yemeniz kilo artışı sağlayabilir fakat bunun yanı sıra yağ alımınız da artar. Yeterli beslenip kilo alamıyorsanız takviye gıdalara başvurmalısınız. Bunun için yenilediğimiz GPN Mass yenilenen, ismi, içeriği ve ambalajı ile GPN Juice Mass olarak sağlıklı kilo alımlarınız için karşınızda.
 
 
0 Şeker
 
Şeker boş kalori içeren ve bağımlılık yapan bir karbonhidrattır, kandaki insülin direncini ve kan şekeri seviyelerini etkiler, daha sonra açlık artışına neden olarak, daha şekerli / karbonhidratlı yiyecekler istemenize neden olur. Sonrasında ise şeker vücutta yağa dönüşür. Bu sağlıksız bir kilo alımı olacağı için sizlere sunduğumuz ürünümüzde şeker kullanılmamıştır.
 
750 Mg Kreatin
 
Kasların ATP (enerji) üretmesine yardımcı olduğu için performans iyileştirmede bir numaralı takviyedir. Kas hücrelerindeki su içeriğini arttırarak kas büyümesinde etki gösterir. Aynı zamanda kas onarımında da yardımcıdır. Kas gücünü, kütlesini ve performansı artırmaktadır.
 
30 G Karbonhidrat
 
Metabolizma için tercih edilen üç enerji kaynağı vardır, bunlar; karbohidrat, yağ ve proteinlerdir. İlk tercih edilen enerji kaynağı karbohidratlardır. Karbohidratlar parçalandıklarında glikoz açığa çıkar ve glikoz çalışan kaslar ve beyin için enerji kaynağıdır. Antrenman sırasında ATP’nin yetersiz kaldığı sırada glikojen şeklinde depolanan karbohidrat devreye girer ve ATP dönüşümünü hızlandırır bu sayede daha verimli ve uzun antrenman performansı gösterirsiniz. Ayrıca karbohidratlar bilinçli kullanım sonrasında kilo alımını sağlıklı bir şekilde hızlandırır, kas büyümesini artırır, kas kaybını önler ve metabolizmayı hızlandırır.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Great Power Nutrition © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.