BİZİ TAKİP EDİN :    
GPN L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000mg (1000ml) (ANANAS) - GPN Cla 1000 Mg 90 Softgel
          
          
 
 
Adet :
328,00 TL
Son kullanma tarihi
16.3.2022
Havale İle
311,60 TL
Stokta
Var
 

Gpn L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000Mg (1000Ml) (Ananas) - Gpn Cla 1000 Mg 90 Softgel Özellikleri

Özellikler: En Çok Tercih Edilenler - Öne Çıkanlar
Aroma: Ananas
İçerik Tipi: Softgel - Sıvı
Hedef: Aşağı Kilo Kontrolü - Yağ Yakmak - Sağlıklı Yaşam
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Öğünlerle Beraber
 

Gpn L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000Mg (1000Ml) (Ananas) - Gpn Cla 1000 Mg 90 Softgel Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Orta Seviye
 
İleri Seviye
 
 

Gpn L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000Mg (1000Ml) (Ananas) - Gpn Cla 1000 Mg 90 Softgel İçeriği

 

Gpn L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000Mg (1000Ml) (Ananas) - Gpn Cla 1000 Mg 90 Softgel Açıklama

GPN L-Carnitin Liquid Thermo Max 3000mg (1000ml) (ANANAS) - GPN Cla 1000 Mg 90 Softgel
 
GPN L-CARNITINE THERMO MAX 
 
GPN L-Carnitine Thermomax mükemmel içeriği ile yağ yakımı için tercih edeceğiniz ideal bir üründür. İçeriğinde 3000 mg L-Karnitin, 200 mg Taurin, 200 mg C Vitamini 100 mg Kafein bulunmaktadır. 33 servis 1000 ml sıvı formda termojenik etkisi bulunan bir yağ yakıcıdır. 
İçeriğinde bulunan; 
 
3000 mg L-Karnitin, yağ asitlerini hücrelerin mitokondrisine taşıyarak enerji üretiminde önemli rol oynar. Enerji için yakılmak üzere hücrelere daha fazla yağ asidi taşınmasına yardımcı olduğundan, yağ yakma ve kilo verme yeteneğinizi artırmaktadır. Yorgunluğun birincil sebebi olan laktik asit birikimini inhibe ederek dayanıklılığı artırmaya yardımcıdır. Kaslara oksijen verilmesini artırabilir, egzersizi iyileştirebilir, kan akışını ve nitrik oksit üretimini artırarak yorgunluğu ve kas ağrısını azaltmaya ve performansı iyileştirmeye yardımcı olur. Egzersiz sırasında metabolik atık birikimini azaltır. Vücuda ve kaslara oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerinin üretimini artırabilir.  
 
200 mg Taurin, açlık hissini en aza indirgeyerek ve enerji üretimini teşvik ederek vücudun daha hızlı yağ emmesine yardımcı olabilmektedir. Antioksidandır ve sıvı dengesini kontrol eder, kalp sağlığı üzerine de etkilidir. Egzersiz dayanıklılığını ve kapasitesini artırmak, egzersiz performansını artırmak, kilo kaybını teşvik etmek ve enerjiyi artırmak için kullanılmaktadır. Kasları ve vücutta kan akışını sağlayan kan damarları sistemini güçlendirir ve destekler. Obeziteyi yavaşlatır ve yağ yakımında etkilidir. Kastaki stabilite ve düzenli kas performansı için gerekli olan potasyum ve magnezyum miktarını artırabilir. Yaş ve diğer faktörler sebebiyle oluşan görme kaybını yavaşlatmaktadır. 
 
200 mg C Vitamini, vücudun yeterli miktarda L-Carnitin üretmesi için karnitin biyosentezinde askorbik asit (C) vitamini de gereklidir. C vitamini içeren karnitinlerde yapılan çalışmalarda lipit (yağ) oranında düşüş, yüksek protein, kolesterol ve glikoz seviyelerinde düşüş, kan trigliseritlerinde azalma ve büyüme performansında iyileşmeye sebep olduğu kaydedilmiştir.
 
100 mg Kafein, yorgunluk üzerindeki etkisi ile en iyi bilinen, daha odaklanmış ve uyanık hissettiren merkezi bir sinir sistemi uyarıcısıdır. Kafein termojenik etkilere sahiptir. Vücuda kafein girdiğinde kan basıncı, nabız hızı ve mide asidi üretimi artar, yağ depoları parçalanır ve yağ asitleri kan dolaşımına salınır. Motive eder ve antrenmana olan odağı ve ağrı toleransını artırır. Enerji verir, performans süresini ve gücünü artırır. 
 
GPN CLA 1000 mg
 
1000 mg 90 soft jel bir üründür. Öğünlerle birlikte tüketilmelidir. Kilo vermeniz için daha az yemeniz ve daha fazla hareket etmeniz bazı durumlarda yağ yakımında yetersiz kalmaktadır. Bu sebeple takviye gıdalara başvurmanız gerekmektedir. Vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi ve yağ yakımı için tercih edeceğiniz üst kalitede bir üründür. Aspir çiçeğinden elde edilen doğal olarak üretilmiş trans folik bir yağ asididir. Vücudun yağ tutmasını sağlayan radikal hormonu blokeleyerek yağ ve kilo kaybı üzerinde etki göstermektedir. Yağ parçalanmasında rol oynayan spesifik enzim ve protein miktarını artırmaktadır. Yağsız kas kütlesini korur ve genellikle obezite ile ilişkili diyabet tipini kontrol etmeye yardımcıdır. Ayrıca leydig hücrelerinde testosteron üretimini uyararak atletik performansı artırabilmektedir. 
 
Üst düzey etki için L-Carnitin ile birlike kullanılması önerilmektedir.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Great Power Nutrition © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.